Žákyně třídy CRO1 (OD) si tentokrát opravdu „hrály“. V rámci projektu „Recyklohraní“ se podílely na realizaci recyklační výzvy: Dejme do pohybu nepotřebné elektro a baterie. Jedním z úkolů bylo vytvořit nádobu na vysloužilé baterie- „baterkožrouta“. Žákyně si během práce také ujasnily, jak moc je důležitý a prospěšný zpětný odběr nepotřebného elektra a vysloužilých baterií.
INFORMACE PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ
Žáci, kteří nastoupí na naší škole 1. září 2026 do 1. ročníků učebních a maturitních oborů, obdrží ve druhé polovině měsíce srpna informační dopis. Ten bude obsahovat podrobné informace, které se budou týkat slavnostního zahájení školního roku a dále zde budou...



