Dne 27. května se skupina našich studentů zapojených v evropském projektu EPAS účastnila také workshopu Budoucnost máme ve svých rukou pořádaného v Moravskoslezském kraji. Cílem workshopu bylo vytvořit projekt na téma, které si studenti sami zvolí. Naši studenti přišli s nápadem vytvořit projekt na obnovu Beskydských lesů po kůrovcové kalamitě a nazvali ho Beskydy se zelení. Nejenže na konci workshopu tento projekt mezi dalšími zúčastněnými zvítězil, ale byl také poslán do hlavního kola, které bude probíhat 21.6. v Praze. Na fotkách jsou studenti při přebírání cen za krajské kolo.
INFORMACE PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ
Žáci, kteří nastoupí na naší škole 1. září 2026 do 1. ročníků učebních a maturitních oborů, obdrží ve druhé polovině měsíce srpna informační dopis. Ten bude obsahovat podrobné informace, které se budou týkat slavnostního zahájení školního roku a dále zde budou...










