V pondělí 20. 9. 2021 se žáci tříd CRO1 a CR3 zúčastnili přednášky na téma „Japonsko-Země vycházejícího slunce“. Přednáška proběhla v naší škole v učebně přírodovědných předmětů. Žákům přednášel pan Stanislav Ožana z katedry biologie a ekologie Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity. „Přednáška byla senzační. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o fauně a flóře, náboženství, kultuře, železniční dopravě a také o gastronomii úchvatného Japonska“, hodnotí akci paní učitelky Petra Ptáčková a Jana Lisníková.
INFORMACE PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ
Žáci, kteří nastoupí na naší škole 1. září 2026 do 1. ročníků učebních a maturitních oborů, obdrží ve druhé polovině měsíce srpna informační dopis. Ten bude obsahovat podrobné informace, které se budou týkat slavnostního zahájení školního roku a dále zde budou...


















