V pátek 4. 3. 2022 se žáci třídy CRO2, KSG1 (GS) a KSG2 (GS) zúčastnili přednášky na téma „Hmyz na talíři„. Přednáška proběhla v naší škole v učebně přírodovědných předmětů. Žákům přednášel pan Petr Pyszko z katedry biologie a ekologie Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity. „Přednáška byla nesmírně zajímavá, všichni jsme byli nadšeni“, hodnotí akci paní učitelky Petra Ptáčková a Jana Lisníková.
INFORMACE PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ
Žáci, kteří nastoupí na naší škole 1. září 2026 do 1. ročníků učebních a maturitních oborů, obdrží ve druhé polovině měsíce srpna informační dopis. Ten bude obsahovat podrobné informace, které se budou týkat slavnostního zahájení školního roku a dále zde budou...



