0 0 0 0 0

Studenti vyrazili na anglické divadelní představení Jack and Joe

Zlínské Divadelní centrum zavítalo do Frýdku-Místku se svým představením Jack and Joe a naši žáci byli u toho. Za divadlem v anglickém jazyce se ve čtvrtek 8. listopadu 2018 vypravili do Národního domu, kde se zhruba hodinu bavili a napjatě sledovali dramatický příběh záchrany života a dobrodružství s tím spojená.

„Oceňuji, že během představení herci využívali běžnou slovní zásobu a fráze, se kterými se mohou naši studenti setkat v reálném životě,“ hodnotí příběh učitel angličtiny Richard Satinský, který představení pro školu zajistil. „Navíc jsme z Divadelního centra obdrželi pracovní materiály ve formě různých cvičení, se kterými jsme v hodinách před představením mohli pracovat, takže se studenti na představení předem připravili,“ doplňuje angličtinář.

Návštěva divadla se líbila také žákům. „Ve čtvrtek jsem měla možnost zhlédnout divadelní představení, které se odehrávalo v anglickém jazyce. Byl to skvělý zážitek a určité zpestření výuky. Naučila jsem se spoustu užitečných slovíček a to ve formě, která mě náramně bavila,“ chválí divadlo Kristýna Grosová ze třídy CRO2.

Více o divadelním představení Jack and Joe si můžete přečíst na stránkách Divadelního centra zde.

  • Studenti vyrazili na anglické divadelní představení Jack and Joe
  • Studenti vyrazili na anglické divadelní představení Jack and Joe

Vedení školy
Vedení školy

PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Skleník


SŠ gastronomie,
oděvnictví a služeb
tř. T.G.Masaryka 451
738 01 Frýdek-Místek

00577243
CZ00577243
110022289
sekretariat@ssgos.cz
558 630 041-3
Moravskoslezský kraj

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Příspěvková organizace Náš facebook
Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy"S námi do života..."
tř. T.G.Masaryka 451
sekretariat@ssgos.cz
+420 558 630 041-3