0 0 0 0 0

Opět jsme vyrazili za divadlem, tentokrát v angličtině

Zlínské Divadelní centrum zavítalo do Frýdku-Místku se svým představením Peter Black 3 a naši žáci byli u toho. Za divadlem v anglickém jazyce se ve středu 1. listopadu 2017 vypravili do Národního domu, kde se zhruba hodinu bavili nad příběhem mladého muže, ze kterého se nečekaně stal dědic rodinného sídla.

„Oceňuji, že během představení herci využívali běžnou slovní zásobu a fráze, se kterými se mohou naši studenti setkat v reálném životě,“ hodnotí příběh učitel angličtiny Richard Satinský, který představení pro školu zajistil. „Navíc jsme z Divadelního centra obdrželi pracovní materiály ve formě různých cvičení, se kterými jsme v hodinách před představením mohli pracovat, takže se studenti na představení předem připravili,“ doplňuje angličtinář.

Návštěva divadla se líbila také žákům. „Představení bylo velmi poučné a zajímavé a určitě nás obohatilo o novou slovní zásobu. Pomohlo nám, že jsme před představením v hodině angličtiny probírali slovíčka k tématu, o kterém pojednávalo,“ chválí divadlo Dominika Vontrobová ze třídy CR3. Její spolužačka Adriana Pejková hovoří o návštěvě divadla jako o zajímavém zpestření výuky anglického jazyka. „Navíc vystupující byli velmi sympatičtí mladí lidé a jejich angličtině jsme dobře rozuměli,“ dodává studentka.

Více o divadelním představení Peter Black 3 si můžete přečíst na stránkách Divadelního centra zde.

  • Opět jsme vyrazili za divadlem, tentokrát v angličtině

Vedení školy
Vedení školy

PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Skleník


SŠ gastronomie,
oděvnictví a služeb
tř. T.G.Masaryka 451
738 01 Frýdek-Místek

00577243
CZ00577243
110022289
sekretariat@ssgos.cz
558 630 041-3
Moravskoslezský kraj

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Příspěvková organizace Náš facebook
Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy"S námi do života..."
tř. T.G.Masaryka 451
sekretariat@ssgos.cz
+420 558 630 041-3